W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek na autostradzie koło Tarnowa

W wypadku drogowym na autostradzie A4 w Łętowicach zginęły dziś 4 osoby. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Na autostradzie A4 (483 kilometr)  na wysokości miejscowości Łętowice w powiecie tarnowskim  ( pomiędzy węzłem Brzesko a węzłem Tarnów Mościce) doszło dziś do tragicznego wypadku. Tuż po godzinie 6:00 kierujący Fiatem Ducato uderzył w tył naczepy poprzedzającego go tira, a następnie w barierki. W wyniku zdarzenia cztery osoby jadące busem zmarły.  Piąta osoba (w ciężkim stanie) została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego a szósta karetką do szpitala.

Jezdnia A4 w stronę Rzeszowa została zablokowana z uwagi na czynności ratownicze oraz pracę policjantów (oględziny i zabezpieczenie śladów).  Utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej godzinę.

Policjanci na węźle Brzesko kierują na objazdy podróżujących w kierunku Tarnowa, Rzeszowa.

Czasowo był też wyłączony z ruchu lewy pas jezdni A4  w kierunku Krakowa  na odcinku przyległym do miejsca zdarzenia dla potrzeb dojazdu służb ratunkowych (obecnie ruch w kierunku Krakowa odbywa się bez utrudnień)

W busie podróżowało 6 pracowników firmy budowlanej z  powiatu oświęcimskiego jadący do pracy na Podkarpacie.

e

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa