W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek na trasie Mielec-Kolbuszowa [FOTO, VIDEO]

Przed północą w sobotę, 6 września na drodze relacji Mielec-Kolbuszowa, w odległości ok. 500 metrów od ronda znajdującego się na mieleckiej obwodnicy doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – srebrnej alfy romeo i granatowego fiata.

W pobliżu kapliczki na Biesiadce na pewno zginęła jedna osoba, druga poważnie ranna została przewieziona do mieleckiego szpitala. W tym momencie droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż, policja i ratownicy medyczni.

Technicy kryminalistyki obecnie (0:45) dokonują oględzin miejsca zdarzenia. Nad ranem droga powinna być już przejezdna.

Śmiertelny wypadek na trasie Mielec-Kolbuszowa

Wypadek śmiertelny na drodze relacji Mielec-Kolbuszowa. Przez kilka godzin droga będzie nieprzejezdna. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki. Więcej informacji niebawem.AKTUALIZACJA: Przed północą w sobotę, 6 września na drodze relacji Mielec-Kolbuszowa, w odległości ok. 500 metrów od ronda znajdującego się na mieleckiej obwodnicy doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – srebrnej alfy romeo i granatowego fiata.W pobliżu kapliczki na Biesiadce na pewno zginęła jedna osoba, druga poważnie ranna została przewieziona do mieleckiego szpitala. W tym momencie droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż, policja i ratownicy medyczni. Technicy kryminalistyki obecnie (0:45) dokonują oględzin miejsca zdarzenia. Nad ranem droga powinna być już przejezdna.

Opublikowany przez W Cieniu Jupiterów Piątek, 6 września 2019

Zobacz też...