W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały video Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek na trasie Mielec – Tarnobrzeg

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Tarnobrzeg – Mielec na Wisłostradzie. Kierująca renault clio czołowo zderzyła się z ciężarówką. W wypadku zginęło dziecko, będące pasażerem renault. Na drodze wojewódzkiej nr 871 występują duże utrudnienia. Ruchu w obu kierunkach odbywa się wahadłowo jednym pasem jezdni.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Tarnobrzegu na Wisłostradzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierująca renault clio straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez pas zieleni i czołowo zderzyła się z ciężarowym manem jadącym w kierunku Tarnobrzega. Na miejscu zginął roczny chłopczyk, będący pasażerem renault, kierująca została ranna, trafiła do szpitala. Kierowca mana był trzeźwy, od kierującej clio pobrano krew do badań. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Na drodze wojewódzkiej nr 871 występują duże utrudnienia. Ruchu w obu kierunkach odbywa się wahadłowo jednym pasem jezdni.

Zobacz też...

1 Komentarzy

P. 17 maja 2019 (piątek) at 06:30

Komentarze powinny być blokowane pod takimi artykułami. Za chwilę jakaś hiena wyszarpywacz odszkodowań zamieści ogłoszenie swoich cudownych usług.

Odpowiedz

Zostaw komentarz