W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek w Hucie Komorowskiej

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Hucie Komorowskiej. Kierujący mercedesem najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. Niestety 55-latek zmarł. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.17, w Hucie Komorowskiej, na drodze wojewódzkiej 872, poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. W wyniku zdarzenia 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski poniósł śmierć. Kierowca mercedesa, 38-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora pracowali kolbuszowscy policjanci. Samochód uczestniczący w zdarzeniu został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Decyzją Prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trwa szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa