W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek w Komorowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem, w Komorowie. Kierujący fiatem potrącił idącego jezdnią pieszego, a następnie zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 51-letni pieszy. Kierowcy obydwu pojazdów nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 19.30, w Komorowie, na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Kolbuszowa -Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem punto, jadąc w kierunku Kolbuszowej potrącił idącego jezdnią pieszego, następnie pojazd obrócił się i zderzył się jeszcze z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pieszy, 51-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski.

Kierowca fiata, 57-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski oraz mieszkańcy powiatu sandomierskiego, podróżujący peugeotem nie odnieśli obrażeń. Badanie wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Fiat został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Dawid 18 marca 2021 (czwartek) at 22:19

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa