W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek w Padwi Narodowej. 83-letnia rowerzystka wjechała pod koła Opla Insigni

Dziś około godziny 12:00 na DW985 relacji Padew Narodowa – Tarnobrzeg w rejonie skrzyżowania ulic Jana Pawła II, Kolejowej oraz Świerkowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty oraz pojazdu osobowego.

Z wstępnych ustaleń wynika iż kobieta poruszająca się rowerem od strony ulicy Kolejowej w kierunku ulicy Świerkowej na skrzyżowaniu ulic nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie poruszającemu się pojazdem Opel Insignia w kierunku miejscowości Tarnobrzeg wjeżdżając bezpośrednio pod wskazany pojazd. W skutek zderzenia kobieta odniosła obrażenia, które jak się ostatecznie okazało były w skutkach śmiertelne. Pomimo podjętej reanimacji po której została ona przewieziona do Szpitala Powiatowego w Mielcu kobieta zmarła.

Na czas przeprowadzanych czynności związanych z zdarzeniem, które zostało zakwalifikowane jako wypadek trwały utrudnienia w ruchu. Droga wojewódzka relacji Padew Narodowa – Tarnobrzeg na odcinku tzw. przysiółka Przybyły była całkowicie zablokowana. Pojazdy osobowe kierowane były na objazdy, zaś pojazdy ciężarowe musiały czekać na udrożnienie drogi. Utrudnienia potrwały do godziny około 14.

R.P

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa