W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelny wypadek w Rydzowie

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który został potrącony w Rydzowie. Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22. 19-letni kierujący pojazdem marki Opel Astra potrącił idącego prawą stroną jezdni 36-letniego mieszkańca pobliskiej miejscowości.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godz. 22.15 w Rydzowie.19-latek jadąc z Radomyśla Wielkiego w kierunku Rydzowa, potrącił idącego poboczem, po prawej stronie 36-letniego mężczyznę. Pieszy zmarł na miejscu wypadku.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Tuż po zdarzeniu policjanci nie wiedzieli kto jest ofiarą wypadku. Dopiero dziś, czynności policyjne pozwoliły ustalić, że mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu to 36-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Od kierującego oplem policjanci zabezpieczyli krew, która zostanie poddana badaniu na zawartość alkoholu i środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa