W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

SMS Stal Mielec nie zwalnia tempa

Kolejny intensywny weekend pod względem wrażeń piłkarskich zapewnili swoim podopiecznym trenerzy APPN SMS Stal Mielec oraz AP Piłkarskie Nadzieje. Największym wydarzeniem był bez wątpienia piątkowy debiut, absolwenta szkoły, Michela Wyparło w meczu na poziomie Ekstraklasy.


Osiemnastolatek zagrał w końcówce wygranego przez PGE FKS Stal Mielec z Wisłą Płock. Rocznik 2005 trenerów Ryguły i Cyganowskiego grał w ogólnopolskim turnieju Podhale Cup rozgrywanym w Nowym Targu. W trzydniowej rywalizacji zawodnicy APPN uplasowali się na najniższym stopniu podium, a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał uczeń SMS Stal Mielec – Jakub Stec.

Druga grupa rocznika 2005 wywalczyła w Rzeszowie awans do kolejnej rundy futsalowych mistrzostw Polski. Młodsze roczniki też nie próżnowały. Rocznik 2011 zagrał w finałowym turnieju o mistrzostwo Podkarpacia w kategorii 2010 w Pilznie. Świetny występ w Głogowie zaliczyli zawodnicy rocznika 2012, którzy do Mielca przywieźli trzy zwycięstwa i remis oraz tytuł „króla strzelców” ustrzelony przez Błażeja Kudłę.

Dwa dni w Krakowie i Wieliczce spędzili zawodnicy rocznika 2014 gdzie rywalizowali w dużym międzynarodowym Turnieju Smoka.

Oprócz zmagań na parkiecie, podopieczni APPN zwiedzili stare miasto w Krakowie, muzeum figur woskowych i muzeum gier wideo oraz wielicki rynek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa