W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Śnieżny Powiatowy Jarmark Świąteczny [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (11 grudnia) na Rynku Starego Miasta, odbyła się kolejna edycja Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu.

Co roku cieszy się coraz większą popularnością. Liczba wystawców stale rośnie – czego dowodem może być ponad setka wystawców zarejestrowanych do udziału w wydarzeniu w bieżącym roku.

Mimo ataku zimy, który w powiecie mieleckim nastąpił w weekendową noc, większość ze zgłoszonych wystawców dotarła na miejsce imprezy. Ze swoim asortymentem na Rynku zaprezentowali się licznie przedstawiciele mieleckiej ziemi – stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich zarejestrowane w powiecie mieleckim, lokalne firmy, szkoły czy organizacje pożytku publicznego, jak również przyjezdni z najróżniejszych zakątków Polski. Na przygotowanych przez nich stoiskach odwiedzający mogli zakupić przysmaki na wigilijny stół, gwiazdkowe prezenty oraz unikalne, własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

Tradycyjnie nie brakło też akcentów przygotowanych z myślą o najmłodszych. Jarmark odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami oraz Olafem – gwiazdą Krainy Lodu, która cieszyła się wyjątkową sympatią dzieci uczestniczących w wydarzeniu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa