W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SOKiS Gminy Mielec ogranicza swoją działalność

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Ośrodek ogranicza swoją działalność.


W związku z powyższym, ograniczony jest dostęp do budynku głównego w Chorzelowie, Filii w Woli Mileckiej oraz Filii Bibliotecznych w Chorzelowie, Podleszanach, Rzędzianowicach, Trześni, Woli Mieleckiej i Złotnikach.
Zawieszone zostają również grupowe zajęcia taneczne, plastyczne, sportowe oraz warsztaty rękodzielnicze, które odbywały się w formie stacjonarnej. Część z nich przeprowadzona zostanie w formie zdalnej, o czym w najbliższym czasie, poinformują instruktorzy.


Po wyrażeniu zgody przez rodzica/opiekuna prawnego, dostępnej pod linkiem https://kultura.gmina.mielec.pl/…/Zarzadzenie_07_05… przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego dopuszczamy możliwość prowadzenia zajęć wokalnych i muzycznych w formie stacjonarnej w zakresie działań niezbędnych do przygotowania wydarzeń artystycznych, takich jak próby i ćwiczenia; nagrań fonograficznych i audiowizualnych; wydarzeń transmitowanych za pomocą środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa