W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Sparing PGE FKS Stal Mielec – FK Napredak Krusevac 1:0 [FOTO]

Wczoraj nasza drużyna rozegrała drugi sparing i pierwsze zwycięstwo podczas obozu przygotowawczego w Turcji. Po bezbramkowym remisie z CSKA Sofia, przyszedł czas na zwycięstwo z FK Napredak Krusevac.

PGE FKS Stal Mielec – FK Napredak Krusevac 1:0 (0:0)

Bramka: Mateusz Mak 57′.

Stal: 1.połowa: Primel – Granlund, Flis, Chorbadzhiyski, Matras, Dadok, Pawłowski, Domański, M. Wyparło, Kolev, Jankowski.

2.połowa: Gliwa – Getinger, Seweryn, Żyro, Lisowski, Maj, Urbańczyk, Forsell, Mak, Tomasiewicz, Sadłocha. Na boisku pojawili się także: Kramarz, Bajorek oraz Błyszko.

Nasz rywal w 20-zespołowej ekstraklasie Serbii zajmuje 15.miejsce. W dziewiętnastu spotkaniach zgromadził na swoim koncie 18 punktów.

Od początku spotkania to jednak nasz zespół miał inicjatywę, stwarzał sobie więcej okazji i mógł objąć prowadzenie.

Najbliżej gola w pierwszej połowie był Alex Kolev, który dwukrotnie trafił w słupek.

Na drugą połowę wyszedł już inny skład personalny, ale grał podobnie jak ten z pierwszych 45 minut. Z tym, że był skuteczniejszy, bo po rozegraniu piłki przez Kacpra Sadłochę i Krystiana Getingera do siatki trafił Mateusz Mak.

W końcówce trochę więcej z gry mieli rywale, choć wiele z tej przewagi nie wynikało. Podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego byli bardzo uważni w obronie i nie dopuścili do większych zagrożeń pod bramką Michała Gliwy.

stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa