Sparing PGE FKS Stal Mielec z Kisvárda FC [FOTO, VIDEO]

14 stycznia zawodnicy PGE FKS Stal Mielec rozegrali sparing z węgierską drużyną Kisvárda FC.

Wynik spotkania w 20 minucie otworzyła drużyna prowadzona przez László Töröka, a zdobywcą bramki został Jasmin Mesanovic. Radość rywali naszej biało-niebieskiej drużyny nie trwała zbyt długo, ponieważ już trzy minuty później bramkę dającą wyrównanie wyniku zdobył Bartłomiej Ciepiela.
W 23 minucie na tablicy widniał więc wynik 1:1.
Po zdobytej bramce nasi zawodnicy postanowili iść “za ciosem” i już w 26 minucie Mateusz Mak strzałem z szesnastu metrów w lewy dolny róg wyprowadził PGE FKS Stal Mielec na prowadzenie.
W 51 minucie znów przypomniał o sobie zawodnik Kisvarda FC- Jasmin Mesanovic, który doprowadził do stanu 2-2.
Niestety na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, nieszczęśliwą bramkę samobójczą trafił Michael Wyparło i sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3.

Źródło: FKS Stal Mielec, Kisvárda FC