Sparing SPR Stali Mielec z Azotami Puławy [FOTO]

Sparing w Puławach zakończył się dość dużą przewagą bramkową Azotów Puławy.

Była to dla Stali ogromna lekcja, która pokazała trenerowi nad czym jeszcze musimy mocno popracować. Dokładne analizy przeprowadzili również bramkarze oraz zawodnicy.

Podczas całego sparingu zimną krew zachował Kosta Petrović, który był naszym najskuteczniejszym zawodnikiem (8 bramek). W końcówce pierwszej połowy na uwagę zasługuje też Miljan Ivanović, który trafia cztery razy do bramki przeciwnika. Do szatni schodzimy z wynikiem 19:10

Druga połowa rozpoczyna się od bramki Kosty Petrović. Niestety przeciwnicy, z minuty na minutę realizują swoje założenia i ich przewaga rośnie, co w rezultacie daje wynik końcowy 37:23

Dla SPR Stal Mielec była to ogromna lekcja przed nowym sezonem ligowym i mecz na pewno będzie dokładnie przeanalizowany.

Przed nami kolejne sparingi, które pozwolą drużynie na „dotarcie się” i poprawę błędów. Na najbliższy mecz kontrolny Biało-Niebiescy pojadą 11 sierpnia do Piotrkowa Trybunalskiego.