Sparing: Stal Mielec – Cracovia Kraków 0:0 [FOTO, VIDEO]

W dzisiejszym sparingu Stali z Cracovią Kraków, która na co dzień w Ekstraklasie zajmuje 7 miejsce z 14 punktami straty do lidera nie było widać większej różnicy poziomów.

Mielczanie w pierwszej połowie przeważali mając parę wyśmienitych sytuacji, mogli nawet pokusić się o prowadzenie. W drugiej połowie po paru zmianach mecz się wyrównał.

STAL: 87. Seweryn Kiełpin (46′ 1. Rafał Strączek) – 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro, 7. Denis Gojko (46′ 24. Łukasz Seweryn), 9. Andreja Prokić (62′ 28. Sergio Mendigutxia), 16. Josip Soljić, 17. Bartosz Nowak (62′ 10. Peter Dungel), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 30. Łukasz Wroński, 32. Jonatan de Amo Perez (46′ 8. Maciej Urbańczyk), 51. Rafał Grodzicki (c) (62′ 5. Marcel Gąsior)
Rezerwowi:
Trener: Artur Skowronek

CRACOVIA: 13. Krystian Stępniowski (75′ 3. Adam Wilk) – 23. Adrian Danek (75′ 2. Cornel Rapa), 20. Niko Datkovic, 21. Jakub Serafin (75′ 14. Damian Dąbrowski), 34. Oleksii Dytiatiev (c) (46′ 39. Michał Helik), 27. Marcin Budziński, 8. Milan Dimun (49′ 6. Sylwester Lusiusz, 75′ 5. Janusz Gol, ) , 6. Sylwester Lusiusz (46′ 87. Diego Ferraresso), 29.Bojan Cecaric (75′ 19. Javi Hernandez), 97. Daniel Pik (75′ 4. Sergiu Hanca), 26. Filip Piszczek (75′ 24. Airam Cabrera)

Trener: Michał Probierz

Czerwona kartka: 8. Milan Dimun – 46′, Cracovia kontynuowała grę w komplecie

Sędziowie:
Widzów: 488 – 238 sprzedanych wejściówek + zawodnicy Akademii PGE FKS Stal Mielec