Sparing Stali z Niecieczą dla Słoni

W wczorajszym sparingu rozegranym w Woli Chorzelowskiej Bruk-Bet Termalica wygrała z PGE Stalą Mielec 4:1. Bramki dla „Słoni” zdobywali Roland Varga, Nemanja Tekijaski, Tomas Poznar oraz Artem Polarius.

Dla gospodarzy bramkę z rzutu karnego w pierwszej połowie zdobył Grzegorz Tomasiewicz. W przyszły piątek Stal zagra z Cracovią u siebie, a w niedzielę 3 kwietnia ”Słonie” zagrają z Radomiakiem w Niecieczy.

Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica 1:4 (1:1) 0:1 Roland Varga, 1:1 k. Grzegorz Tomasiewicz, 1:2 Nemanja Tekijaski, 1:3 Tomas Poznar, 1:4 Artem Poliarus.

Bruk-Bet Termalica – I połowa: 99 Tomasz Loska – 3 Marcin Grabowski, 97 Wiktor Biedrzycki, 21 Filip Modelski, 27 Bartłomiej Kukułowicz, 7 Roman Gergel, 28 Maciej Ambrosiewicz, 16 Paweł Żyra, 25 Veton Tusha, 32 Roland Varga, 9 Kacper Śpiewak.

Bruk-Bet Termalica – II połowa: 1 Łukasz Budziłek – 66 David Domgjoni, 6 Nemanja Tekijaski, 8 Piotr Wlazło, 13 Mateusz Grzybek, 8 Samuel Stefanik, 14 Dawid Kocyła, 88 Tomas Poznar, 95 Sebastian Bonecki, 41 Artem Polarius, Zawodnik Testowany.

Trener:  Radoslav Latal.