W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Specjalna oferta na Black Week

Tanie kupowanie w Black Week.
Przygotuj się na święta i kup wszystko w jubicenach

Zrób zakupy taniej i skorzystaj ze specjalnej oferty z okazji Black Week. Do 28 listopada produkty spożywcze i artykuły przemysłowe kupisz w wyjątkowej cenie.
Z okazji Black Friday i 4. urodzin E.Leclerc Mielec hipermarket przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Setki produktów kupisz w specjalnych Jubicenach tylko do 28 listopada!
Skorzystaj z promocji i kup wszystko to, co potrzebujesz na zbliżające się święta. Podczas BlackWeek w E.Leclerc Mielec w specjalnej ofercie znajdziesz szeroki wybór ryb czy składników potrzebnych do upieczenia bożonarodzeniowych ciast. Zadbaj także o czysty dom i skorzystaj z najlepszej oferty E.Leclerc Mielec na środki czyszczące i piorące.
Szukasz praktycznych prezentów dla najbliższych? Sprawdź produkty do gospodarstwa domowego w E.Leclerc Mielec. Tylko do 28 listopada w hipermarkecie kupisz porcelanowy zestaw obiadowy za 69,99 zł lub walizkę kabinową za 99,99 zł. W jubileuszowej gazetce znajdziesz również świetne prezenty dla miłośników sprzętów elektronicznych – m.in. modną opaskę sportową za 34,99 zł czy aluminiowy powerbank w cenie już od 16,99 zł.
Sprawdź bogatą urodzinową ofertę w gazetce (https://www.facebook.com/ELeclerc-Mielec-1231210296974677/photos/pcb.3450433685052316/3450430265052658/)
Ceny produktów z oferty Black Week mogą być jeszcze niższe! Wystarczy, że użyjesz aplikacji Bonus E.Leclerc. Aplikacja jest darmowa – aby zainstalować ją na swoim telefonie, trzeba otworzyć Google Play (Android) lub App Store (iOS) i wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc.
Pobranie aplikacji trwa tylko kilkanaście sekund. Następnie wybierz sklep – E.Leclerc Mielec i skorzystaj z dodatkowych rabatów na ulubione produkty.
Skorzystaj ze specjalnej oferty Black Week – Jubiceny obowiązują tylko do 28 listopada.
Zapraszamy do E.Leclerc Mielec od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00

Google Play

– https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.eleclerc.app&hl=pl


App Store

– https://apps.apple.com/us/app/bonus-e-leclerc/id1507388366

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa