W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Spisywał licznik poboru mediów, a przy okazji ukradł samochodowy fotelik dziecięcy

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym, dzień po kradzieży fotelika ustalili sprawcę. Podejrzany o kradzież usłyszał zarzut, a fotelik wrócił już do rąk właściciela. Za to przestępstwo 50-latkowi, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że we wtorek w Sarnowie, w gminie Tuszów Narodowy doszło do kradzieży fotelika samochodowego z jednej z posesji.

Funkcjonariusze ustalili, że tego dnia na posesji był 50-letni pracownik, który spisywał licznik poboru mediów. Jak ustalili policjanci mężczyzna w trakcie odwiedzin posesyjnych zauważył, że pod wiatą znajduje się fotelik dziecięcy. Sprawca po upewnieniu się, że nie ma nikogo w domu, zabrał fotelik ze sobą.  Właściciel, wycenił jego wartość na kwotę 1200 złotych.

Sprawca kradzieży został ustalony i przesłuchany. Policjanci przedstawili 50-letniemu mężczyźnie zarzut przestępstwa kradzieży. Mężczyzna przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. Odzyskany fotelik samochodowy trafił  do właściciela.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert Kasi Miłoś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa