W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa na Osiedlu Smoczka bliżej realizacji

W dniu 28 grudnia 2021 r. w Przemyślu miało miejsce Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Południe sp. z o.o.

Spółka do której należy także Gmina Miejska Mielec, będzie realizować program budowy mieszkań na terenie miast, które do wspomnianej spółki przystąpiły czyli w Mielcu, Przemyślu, Sanoku, Ustrzykach Dolnych i Medyce. Podczas Zgromadzenia Wspólników,  na którym nasze miasto reprezentował Pierwszy Zastępca Prezydenta Paweł Pazdan, została podjęta uchwała dotycząca podwyższenia kapitału zakładowego Spółki.

Gmina Miejska Mielec podobnie jak inni wspólnicy przekazała aportem niepieniężnym prawo własności nieruchomości na której mieszkania w Mielcu będą budowane. Są to działki na osiedlu Smoczka w rejonie ulic Powstańców Warszawy, Witosa i Kahla. Przekazany aport dotyczy także prawa własności projektu budowlanego i pozwolenia na budowę budynków wielorodzinnych, jak również wkładu pieniężnego otrzymanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie działania polegającego na objęciu przez Gminę Miejską Mielec udziałów w Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej Południe sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa