W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Sport to zdrowie! Wizyta piłkarzy Stali Mielec w Przedszkolu nr 16 [FOTO]

Dlaczego piłkarze jedzą owsiankę, czy jedzą słodycze, czy trenują codziennie, jak wygląda ich zwykły dzień – między innymi takie pytania usłyszeli zawodnicy PGE FKS Stal Mielec w czasie spotkania z podopiecznymi przedszkola nr 16 w Mielcu. Spotkania z piłkarzami są dla przedszkolaków zawsze olbrzymią frajdą!

Z niecierpliwością czekają na swoich gości, z dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach, pytają, porównują się ze sportowcami, wyciągają wnioski. Rafał Strączek, Łukasz Seweryn i Oskar Mazur stanęli na wysokości zadania! Skrupulatnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania, zachęcali do aktywności fizycznej każdego dnia oraz zdrowych posiłków. Zaprezentowali również najważniejsze elementy wyposażenia każdego piłkarza – piłkarskie buty, ochraniacze, rękawice bramkarskie. Dziękujemy za wspaniałe sportowe spotkanie!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kampanii „Sport to zdrowie”! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej na co dzień oraz objaśniają, jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta.

Kampanię wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości