W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Sportowo i koncertowo. Tak upłynęło popołudnie na „Powitaniu Lata” [FOTO]

Mecz z okazji Dnia Ojca, zawody na siłowni zewnętrznej czy wesołe miasteczko – to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, jakie czekały na mielczan podczas Powiatowego Powitania Lata w Mielcu.

Powitanie Lata w Mielcu odbyło się 23 czerwca. Tradycyjnie, oprócz dawki dobrej muzyki, którą zaserwowali mielczanom zespoły LemON, Piękni i Młodzi oraz Natalia Szroeder, organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje.
Jedną z nich był mecz pokoleń zorganizowany z okazji Dnia Ojca. Tatusiowie wspólnie z dziećmi zagrali w dwóch drużynach. Jedna z nich wystąpiła pod szyldem Starostwa Powiatowego w Mielcu, a druga – Akademii Piłkarskiej „Piłkarskie Nadzieje”.


Sportowa rywalizacja zakończyła się remisem 1:1. Dzielni gracze, których nie zniechęciła nawet kapryśna pogoda, zostali uhonorowani przez Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego Marka Kamińskiego oraz Członka Zarządu Powiatu Mieleckiego Waldemara Barnasia. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz gadżety Powiatu Mieleckiego.
Na siłowni zewnętrznej zlokalizowanej obok bulwarów mieszkańcy powiatu mogli sprawdzić swoją sprawność, a także skorzystać z fachowych porad trenerów.

Mieszkańcy powiatu mieleckiego mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle słonecznej ścianki, skorzystać z licznych atrakcji wesołego miasteczka czy posłuchać zagrzewającej do zabawy muzyki. Występy gwiazd wieczoru zostały poprzedzone koncertami dziecięcej grupy Kameleon działającej przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu oraz zespołu Liverpool – słynącego z serwowania publiczności hitów beatlesów i Czerwonych Gitar.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa