W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Sposób na tanie zakupy

Wiemy, co trzeba zrobić, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach! Wystarczy jedno narzędzie, by każdego dnia korzystać z atrakcyjnych rabatów.

Znamy sposób, aby za codzienne zakupy płacić mniej! Dedykowane rabaty, oferty specjalne na najczęściej kupowane produkty, najniższe ceny w wybrane dni tygodnia – brzmi idealnie? Sprawdź, co trzeba zrobić, by skorzystać z rabatów.

Codzienną ofertę specjalnych rabatów przygotował dla swoich klientów hipermarket E.Leclerc w Mielcu. Wystarczy, pobrać na swój telefon aplikację Bonus E.Leclerc, by skorzystać z wyjątkowych zniżek przygotowanych tylko dla osób korzystających z aplikacji. W aplikacji – poza dodatkowymi rabatami na zakupy – dostępne są również bieżące gazetki promocyjne – koniecznie wybierz swój sklep! Zatem w jednym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o tym, co w danym tygodniu kupisz w specjalnej cenie.


Aplikacja  Bonus E.Leclerc jest darmowa. Aby zainstalować ją na swoim telefonie, trzeba otworzyć Google Play (Android) lub App Store (iOS) i wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc. Pobranie aplikacji trwa tylko kilkanaście sekund.

Korzystaj z ofert specjalnych i rób zakupy jeszcze taniej!

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa