W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

W sobotę, 15 czerwca 2024 r., w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego im. Marii Błażków, byliśmy świadkami  spotkania autorskiego poetki Moniki Maciałek

To autorka czterech tomików  poezji: „Gra w zielone”, „Trzepotem skrzydeł”, „Kuloodporna” i „Wernisaż myśli”, animatorki kulturalnej i malarki, mieszkanki Gminy Mielec w powiecie mieleckim. W imprezie organizowanej przez Towarzystwo wzięli udział: jego członkowie, rodzina i znajomi autorki, a także liczni miłośnicy poezji.

Poezję zawartą w z wybranych tomików przedstawiły:  Katarzyna Hudy, Janusz Pacholec, a wiersze najnowsze Monika Maciałek. Rozmowę z autorką  przeprowadziła Barbara Augustyn. W antraktach, wręcz znakomicie, zaprezentował się zespół muzyki dawnej „Hortus musicus” – prowadzony, pod auspicjami  SCK Mielec, przez Tomasza Nowakowskiego.   Powitał gości, prowadził spotkanie i dokonał własnej oceny dorobku autorki Zbigniew Michalski – prezes MTL.

Miała swoje ciekawe i przesympatyczne pięć minut sama autorka, która otrzymała list gratulacyjny od prezesa stowarzyszenia. Wszyscy byli zgodni, że taka wysmakowana poezja może się bardzo podobać. Dlatego po spotkaniu było kilku chętnych, aby nabyć jej książki. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa