W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w Woli Mieleckiej

Biblioteka Publiczna w Woli Mieleckiej oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zapraszają na spotkanie autorskie z Agnieszką Lis, które odbędzie się 3 grudnia o godz. 17:00 w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Agnieszka Lis to lubiana autorka książek obyczajowych, jak również dziennikarka, handlowiec oraz pianistka. Od kilku lat z sukcesem łączy wszystkie swoje pasje i zajęcia, do których w 2010 roku dołączyło pisanie powieści i opowiadań.

Jest autorką takich książek jak „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Karuzela”, „Latawce” oraz „Pozytywka”. Uzyskała wykształcenie dziennikarskie i muzyczne, które przez wiele lat łączyła w swojej pracy. Publikowała artykuły oraz felietony na łamach branżowych czasopism muzycznych. Aktualnie realizuje się ucząc gry na fortepianie, pisząc książki oraz prowadząc zajęcia dla przyszłych pisarzy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa