W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Gajowcem w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu zaprasza mielczan na spotkanie autorskie z Bartłomiejem Gajowcem i promocję jego książki „Wszystko się zmieniło”. 

Spotkanie autorskie odbędzie się 19 października o godz. 17.30 w sali audiowizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK przy ul. Kusocińskiego 2.

Autor, z pochodzenia mielczanin, jest nierozerwalnie związany z naszym miastem. W swojej literackiej opowieści zabierze nas na wędrówkę po czasach i miejscach, które minęły. „Wszystko się zmieniło” jest bardzo osobistą narracją wspomnieniową, w której przeplatają się ludzie i miejsca naszego regionu.

Zapraszamy na wędrówkę śladami naszej przeszłości. Spotkanie autorskie wpisuje się w realizowany przez MBP projekt „Biblioteka na językach: śladami mowy mieleckiej”, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa