W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Gajowcem w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu zaprasza mielczan na spotkanie autorskie z Bartłomiejem Gajowcem i promocję jego książki „Wszystko się zmieniło”. 

Spotkanie autorskie odbędzie się 19 października o godz. 17.30 w sali audiowizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK przy ul. Kusocińskiego 2.

Autor, z pochodzenia mielczanin, jest nierozerwalnie związany z naszym miastem. W swojej literackiej opowieści zabierze nas na wędrówkę po czasach i miejscach, które minęły. „Wszystko się zmieniło” jest bardzo osobistą narracją wspomnieniową, w której przeplatają się ludzie i miejsca naszego regionu.

Zapraszamy na wędrówkę śladami naszej przeszłości. Spotkanie autorskie wpisuje się w realizowany przez MBP projekt „Biblioteka na językach: śladami mowy mieleckiej”, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczniowie wspólnie z posłem Kapinosem posadzili Las Papieski [FOTO]

Wiadomości Mielec

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa