W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie z Magdaleną Żukowską-Bąk

Tydzień Bibliotek obchodzony w dniach 8-15 maja obfituje w bogaty program spotkań i wydarzeń związanych z książką. Tym razem zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Żukowską–Bąk, autorką książki terapeutycznej „Różnimy się skrzydłami”.

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2022 o godz.  11:00 w Filii nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej 14…

Magdalena Żukowska-Bąk jest mielczanką, nauczycielką i pedagogiem, a także mamą chłopca z niepełnosprawnością słuchu. Osobiste doświadczenia autorka przelała na papier w postaci cyklu opowiadań, których akcja dzieje się w świecie zwierząt i roślin.

Książka „Różnimy się skrzydłami” to świetna pozycja dla dzieci, zmagających się z poczuciem inności i niezrozumienia, a także dla rodziców i nauczycieli wspierających rozwój dziecka. Krótkie opowiadania o zwierzętach są metaforą do przekazywania najważniejszych wartości – akceptacji, tolerancji i empatii. Każda historia podejmuje inny wątek – niepełnosprawności ruchowej, słuchu, autyzmu, zaburzeniom odżywiania czy problemom emocjonalnym. Poprzez świat roślin i zwierząt autorka w ciekawy sposób podejmuje problem „inności”. Książka stanowi niezastąpioną pomoc w pracy przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zapraszamy dzieci oraz osoby dorosłe – rodziców, pedagogów… na spotkanie do  Filii nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej 14 !!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa