W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Historia Informacje

 Spotkanie opłatkowo-noworoczne PiS w Mielcu [FOTO]

W niedzielę, 22 stycznia br. odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu mieleckiego. 

Tradycyjny opłatek struktur PiS w powiecie mieleckim powrócił w tym roku po trzyletniej przewie spowodowanej pandemią COVID-19. W niedzielne popołudnie w sali konferencyjnej Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 1 w Mielcu pojawiło się blisko 300 osób. Na wydarzeniu obecni byli parlamentarzyści i samorządowcy, m.in.: Poseł na Sejm RP Jan Warzecha; Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos; Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl; Dyrektor Agencji Rozwoju Przemysłu Oddział w Mielcu Waldemar Barnaś; Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mielcu Stanisław Kagan. W spotkaniu uczestniczyli również księża z parafii powiatu mieleckiego.

W swoich wystąpieniach podczas spotkania politycy PiS poruszali kwestie związane z pandemią COVID-19, wojną w Ukrainie, sprawami gospodarczymi kraju, inwestycjami w powiecie mieleckim i województwie podkarpackim czy też zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Po części oficjalnej wydarzenia jego uczestnicy połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Spotkanie opłatkowe wykonaniem kilku kolęd uświetniła Agata Chciuk – Rokosz, instruktor w Domu Kultury w Przecławiu, przy akompaniamencie Leny Goleń z Dębicy.

Spotkanie zostało poprzedzone Mszą Świętą za Ojczyznę z intencji członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu mieleckiego, która sprawowana była w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Również przed spotkaniem opłatkowym parlamentarzyści i samorządowcy PiS złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze na Cmentarzu Parafialnym w Mielcu przy mogile Mieczysława Koryckiego – weterana Powstania Styczniowego. W niedzielę 22 stycznia przypadła bowiem 160. rocznica wybuchu tego zrywu narodowowyzwoleńczego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa