W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Spotkanie ws. oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Kolbuszowej

Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła wraz z przedstawicielami mieleckiego szpitala spotkali się ze starostą kolbuszowskim i dyrekcją tamtejszego szpitala.

Powodem do spotkania była wstępna decyzją, jaką władze Kolbuszowej wraz z szefostwem szpitala podjęły w związku z odziałem Ginekologiczno- Położniczym w kolbuszowskim szpitalu.

Od początku 2017 r. oddział Ginekologiczno- Położniczy w Kolbuszowej ma zostać wygaszony, ponieważ jest nierentowny i przyczynia się do zadłużania lecznicy. Starosta Kolbuszowej Józef Kardyś wraz z dyrekcją szpitala deklarują jednak pełną współpracę z Powiatem Mieleckim, aby kobiety z Kolbuszowej rodziły dzieci w szpitalu Powiatowym w Mielcu.

Pojawił się także pomysł aby, uruchomić poradnię, która kierowałaby Kolbuszowianki do mieleckiego szpitala.  

Ponadto, starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, który rozumie potrzeby rodzących, chce aby mielecki odział Ginekologiczno-Położniczy przeszedł jak najszybciej modernizację, która poprawi komfort pacjentek.

 

2086487021

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

ABBA 7 listopada 2016 (poniedziałek) at 00:27

To raczej MIELEC powinien kierować pacjentki do Kolbuszowej,gdzie traktowane są po ludzku, chyba że pielęgniarki z Kolbuszowej zastąpią te z Mielca .

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa