W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Spotkanie z Inwestorami 2020 [FOTO]

Oddział Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Mielcu zorganizował uroczyste „Spotkanie z Inwestorami Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC”. Podsumowano kolejny rok działalności Zarządzającego.

W Rado Resort w Woli Chorzelowskiej k. Mielca podsumowano kolejny rok działalności mieleckiej SSE. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości przez Krzysztofa Ślęzaka, Dyrektora Oddziału ARP S.A. w Mielcu, który przedstawił osiągnięcia Zarządzającego strefą w ubiegłym roku.

Następnie głos zabrali: Fryderyk Kapinos, Poseł na Sejm RP, Paweł Kolczyński, Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Anna Huk, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Wiele ciepłych słów padło w stronę Zarządzającego obszarem i strefą, podkreślano bardzo dobry wynik Zarządzającego oraz to, że działalność Agencji ukierunkowana jest na wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i budowanie współpracy firm z instytucjami biznesowymi i samorządami.

Oficjalną część imprezy zamknięto nagrodzeniem przedsiębiorców i instytucji za osiągnięcia w ostatnim czasie. Z rąk Wiceprezesa Pawła Kolczyńskiego i Dyrektora Krzysztofa Ślęzaka przekazano statuetki wyróżnionym firmom w następujących kategoriach:

„AMBASADOR” – SPLAST

„INNOWATOR” – P.P.U.H. „BRYK” Witold Bryk

„EDUKATOR” – Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych LEONARDO

Wszystkim gratulujemy zaangażowania i życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych projektów.

Event był okazją do rozmów biznesowych, do poznania się nawzajem i do wymiany swoich doświadczeń w prowadzeniu nowatorskich projektów i kolejnych inwestycji. Wieczór zaproszonym gościom umilił zespół Big Mielec Band.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czy kibice czują się zagrożeni? [FOTO]

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Utrzymanie w Tauron Lidze dokonane. ITA Tools Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz 3 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa