W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Spotkanie z mieszkańcami ul. Inwestorów

W dniu 25.07.2016 r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Mielcu, miejskich jednostek organizacyjnych MOPS, MPGK oraz Komendy Powiatowej Policji z mieszkańcami ul. Inwestorów, które dotyczyło podniesienia poziomu bezpieczeństwa zamieszkania przy ich ulicy.

 

Na spotkanie przyszła grupa kilkudziesięciu osób w różnym wieku, która aktywnie uczestniczyła i opiniowała zgłaszane w ankietach propozycje oraz proponowała kolejne.

Został omówiony Regulamin Porządku Domowego, dyżury pracowników socjalnych jak również wyniki badań ankietowych dotyczących bezpieczeństwa na ul. Inwestorów.

 

Kolejno mieszkańcy mieli możliwość wyrażenia swoich potrzeb i oczekiwań, aby podnieść jakość życia na ich osiedlu. W efekcie końcowym wypracowano następujące ustalenia: zwiększenie częstotliwości patroli policji i straży miejskiej, wprowadzenie dyżurów dzielnicowego i pracownika socjalnego oraz zainstalowanie monitoringu zewnętrznego.

Joanna Szteliga UM

 

IMG_1901-850x504

 

IMG_1917-850x504

 

IMG_1972-850x504

 

IMG_1975-850x504

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa