W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Spotkanie z rodziną zastępczą. Tą historią żyła cała Polska

Informacja o porzuceniu przez matkę czterech chłopców, z których najmłodszy ma ponad rok a najstarszy sześć lat w bardzo szybkim tempie obiegła wszystkie krajowe media.

Zaraz po tym, nastąpiło intensywne poszukiwanie rodziny zastępczej, która będzie w stanie przyjąć pod swój dach czworo rodzeństwa, bez konieczności rozdzielania braci. Rodziną o wielkim sercu okazało się małżeństwo z Mielca i to właśnie do naszego miasta, w połowie lutego, trafili chłopcy.

Spotkanie Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego i oraz Członka Zarządu Powiatu Mieleckiego Macieja Jemioło z rodziną zastępczą odbyło się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu 11 marca 2020 roku. Była to okazja do rozmowy oraz wręczenia upominków dla całej rodziny.

To niesamowity gest ze strony rodziny – wzięcie pod opiekę czworga małych dzieci,  to również ogromna odpowiedzialnoś, podkreślali zgodnie samorządowcy.

Z myślą o komforcie całej rodziny, a przede wszystkim chłopców, nie chcemy upubliczniać ich wizerunku. Małżeństwu z Mielca dziękujemy za okazane serce, życzymy wielu wspaniałych chwil oraz powodzenia!

Informacja o porzuceniu przez matkę czterech chłopców, z których najmłodszy ma ponad rok a najstarszy sześć lat w bardzo szybkim tempie obiegła wszystkie krajowe media. Zaraz po tym, nastąpiło intensywne poszukiwanie rodziny zastępczej, która będzie w stanie przyjąć pod swój dach czworo rodzeństwa, bez konieczności rozdzielania braci. Rodziną o wielkim sercu okazało się małżeństwo z Mielca i to właśnie do naszego miasta, w połowie lutego, trafili chłopcy.

– To niesamowity gest ze strony rodziny. Wzięcie pod opiekę czworga małych dzieci to ogromna odpowiedzialność. Sam jestem ojcem, mam troje dzieci, wiem ile wysiłku kosztuje ich wychowanie, jednak dzieci to przede wszystkim wielkie szczęście. Zresztą po rodzicach zastępczych, którzy zaopiekowali się czwórką chłopców już widać ogromną radość, a z każdym dniem czy tygodniem będzie jeszcze lepiej – mówi Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa