W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

SPR Stal Mielec 7 stycznia wraca do treningów

7 stycznia zawodnicy SPR Stali Mielec rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej PGNiG Superligi. Powrót do ligowych spotkań nastąpi w lutym.

Pierwszy trening w 2021 roku odbędzie się dzień po święcie Trzech Króli – 7 stycznia. – Zaczynamy trochę później ze względu na to, że mamy kilku obcokrajowców w składzie i oni też musieli mieć czas na powrót do Polski – wyjaśnia trener Marcin Basiak.

Pierwszego dnia zawodnicy przejdą najpierw testy siłowe, a następnie testy wytrzymałości. – Oczywiście na pierwszych zajęciach nie zabraknie również piłki ręcznej – podkreśla Basiak.

Cały plan przygotowań ułożony jest tak, by drużyna w jak najlepszej formie była już 7 lutego. – Tego dnia gramy zaległy mecz z rundy jesiennej przeciwko Łomży Vive Kielce. Będzie to taki mały test przed drugą rundą, myślę, że dobrze się złożyło, że taki mecz, z takim przeciwnikiem zagramy na początek – zaznacza Marcin Basiak.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa