W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

SPR Stal Mielec i Hufiec ZHP szukają siedziby

W związku z rozstrzygnięciem przetargu na budowę Parku Wodnego przy ulicy Kusocińskiego, lokale dotychczas zajmowane przez piłkarzy i harcerzy, które znajdują się w sąsiedztwie, zmienią swoje przeznaczenie.

Powstanie tam hydrofornia i zaplecze sanitarne dla nowo powstającego parku wodnego, którego wykonawcą będzie mielecka firma Arkada. Pomysł powstania Wodnego Parku wzbudza szereg emocji w Radzie Miasta, jednak linia podziału zwolenników i przeciwników pokryw się z linią różnicy wieku komentujących ten temat.

Według niepotwierdzonych ustaleń harcerze, którzy potrzebują dość dużo powierzchni do działalności dydaktycznej i edukacyjnej, otrzymają lokal 100-metrowy na Cyrance po Ochotniczej Straży Pożarnej. Obecna siedziba hufca ZHP to prawie 140 metrów kwadratowych powierzchni.

Działacze SPR Stal Mielec także wstępnie znaleźli już nowy lokal dla siedziby klubu w budynku dawnej filii AGH a obecnej Szkole Podstawowej nr 7 przy ulicy Marii Skłodowskie Curie.

Dotychczasowi użytkownicy do końca lutego muszą opuścić zajmowane lokale przy ul.Kusocińskiego.
Plac zabaw wodnych za ponad trzy i pół miliona złotych będzie budowany na terenie obecnych odkrytych basenów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Inwestycja ta ma uzupełnić ofertę letnich basenów, które nie mają sobie równych w tej części Polski.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa