SPR Stal Mielec – Sandra SPA Pogoń Szczecin 25:27 (10:12) [FOTO]

Stal po poprzednim meczu spadła na ostatnie miejsce w tabeli. Tak więc teraz mielczanie musieli zrobić wszystko, aby zdobyć komplet punktów.

Portowcy prawie cały czas prowadzili ale w drugiej połowie na tablicy wyników pojawił się remis 13:13.
Jednak zespół trenera Michała Przybylskiego nie poszedł za ciosem i Pogoń znów odskoczyła.

Podobnie jak w niedawnym meczu z Zagłębiem, o porażce zadecydowała czasowa niemoc w ataku i brak celnych strzałów z drugiej linii. W ciągu kilku minut przewaga Portowców urosła do pięciu goli i na nic zdał się pościg w końcówce.

Mielczanie muszą teraz wygrać właściwie wszystkie pozostałe spotkania, by uratować swój ligowy byt.