W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

SPR Stal Mielec zagrała sparing z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski [FOTO, VIDEO]

Pół miesiąca pozostało do rozpoczęcia rozgrywek PGNiG Superligi. Miesiące lipiec i sierpień są bardzo intensywne, zarówno pod względem treningów, jak i meczów kontrolnych. 11 sierpnia SPR Stal Mielec zmierzyła się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Początek meczu z Piotrkowianinem nie był korzystny dla SPR Stali Mielec. Piotrkowianin w 4 minucie prowadził 3:0, a w 12 minucie aż 8:1. Stal zaczęła odrabiać straty dopiero w drugim kwadransie pierwszej połowy, ale do przerwy Piotrkowianin wygrywał sześcioma trafieniami 16:10.

Bardziej wyrównana była druga połowa. Niestety nie pozwoliło to Biało-Niebieskim odrobić strat, co w rezultacie dało wynik końcowy 31:26

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski vs SPR Stal Mielec: 31:26 (16:10)

Stal: Dekarz Dawid, Damian Procho, Monczka Marek, Sobut Grzegorz, Nowak Łukasz, Wołyncew Dzianis, Smolikau Dzmitri, Adamczuk Kacper, Osmola Daniel, Petrović Kosta, Wojdak Bartosz, Ivonović Miljan, Krupa Rafał.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa