W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

SPR Stal Mielec: Zrobiliśmy to dla… jaj – dosłownie i w przenośni [VIDEO]

– Nagraliśmy to wszystko dosłownie, jak i w przenośni „dla jaj”. W dość humorystyczny sposób przekazujemy to, co w całej akcji najważniejsze. – Pisze nam Norbert Rzeszut, Rzecznik Prasowy SPR Stal Mielec – W rolę aktorów wcielili się oczywiście nasi zawodnicy, więc myślę, że filmik zaciekawi wiele osób!

Bierzemy udział w akcji 'Movember”, ponieważ uważamy, że badania profilaktyczne są niezmiernie ważne i razem z PGNiG Superliga, jak i innymi klubami staramy się uświadomić to jak największej ilości osób. Przy okazji udowadniamy, że można zrobić to w śmieszny i ciekawy sposób. Chcecie się o tym przekonać? Zapraszamy więc na film!

Movember (zbitka angielskich słów: wąsy i listopad) to coroczna, trwająca miesiąc akcja, udział w której polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=obNY_x7etlM&w=925&h=520]

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa