W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Sprawca wypadku trafił do aresztu

Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, wobec 28-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy.

Mężczyzna spowodował wypadek na obwodnicy Mielca. Jak wykazało badanie kierował on samochodem będąc w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło 11 kwietnia br., na obwodnicy Mielca. Kierujący samochodem marki Ford Mondeoo, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował do przydrożnego rowu. W pojeździe znajdowały się 2 osoby. Zarówno kierujący jak i pasażer byli nietrzeźwi. Z uwagi na doznane w wyniku wypadku obrażenia, zostali przewiezieni do szpitala. Pasażer pojazdu został poważnie ranny.

Badanie stanu trzeźwości kierowcy wskazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak ustalili w toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, 28-letni kierujący – sprawca wypadku był już wcześniej karany, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mielcu, sąd zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla 28-letniego sprawcy wypadku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa