W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Sprzedawca oszukiwał pracodawcę

Policjanci przedstawili zarzut oszustwa 27-letniemu mężczyźnie, który wykorzystując paragony pozostawione przez klientów sklepu z wyposażeniem wnętrz, zwracał towar i pobierał pieniądze z kasy. Sytuację zgłosił na Policję przedstawiciel sklepu, a monitoring zainstalowany w markecie potwierdził przestępczy proceder młodego sprzedawcy.

Przedstawiciel jednego ze sklepów z wyposażeniem wnętrz, znajdującym się na terenie Mielca, zawiadomił o oszustwie. Z jego relacji wynikało, że w połowie sierpnia, przez kilka dni, pracownik jego sklepu, wykorzystywał pozostawione przez klientów paragony i na ich podstawie robił zwroty towaru i pobierał gotówkę z kasy. Straty jakie powstały w wyniku jego przestępczego działania, oszacowano na 600 złotych. Sposób na zdobycie gotówki jaki praktykował 27-letni sprzedawca, zarejestrował sklepowy monitoring.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu. 27-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa