W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

SPS Stal Mielec zmienia nazwę [FOTO, VIDEO]

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. specjalizująca się w dystrybucji i produkcji narzędzi do obróbki drewna, została sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny siatkówki –  Stali Mielec. Umowa o współpracy obejmować będzie nadchodzący sezon 2021/2022.

ITA TOOLS Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i produkcją profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów. Rozpoczęła działalność jako niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne w 2009 r, teraz jest średniej wielkości firmą prężnie działającą zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. ITA TOOLS Sp. z o.o. uruchomiła w Mielcu najnowocześniejszy park maszynowy ostrzarni, gdzie prowadzi usługi ostrzenia i regeneracji narzędzi DIA, VHM oraz HM. W technice ostrzenia metodą ablacji laserowej ITA TOOLS jest pionierem. Firma po raz kolejny została wyróżniona prestiżową nagrodą dla najlepszych firm “Diamenty Forbesa 2021”.

Drużyna Stali w ubiegłym sezonie dotarła do finału fazy play-off i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski 1 Ligi Siatkówki Kobiet. W nadchodzącym sezonie, także będzie walczyć o najwyższe cele. Nawiązanie współpracy z firmą ITA TOOLS pomoże w realizacji zamierzonych planów, a także rozpowszechni markę firmy jak i drużyny w świadomości kibiców i miłośników kobiecej piłki siatkowej.

W konferencji prasowej wziął udział także Prezydent Miasta Mielca pan Jacek Wiśniewski

Wraz z podpisaniem umowy drużyna Stali Mielec zmienia oficjalną nazwę na ITA TOOLS Stal Mielec.

YouTube player

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Wiadomości Mielec

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa