W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Srebro rocznika 2007 APPN w Tarapata Cup `16

Dobiegły końca dwudniowe zmagania młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2007 w turnieju halowym Tarapata Cup 2016, który w tym roku odbywał się na obiektach OWiR w Cmolasie.

Wiele ciekawych pojedynków, wspaniałych zagrań i pięknych goli tak po krótce można podsumować ten turniej.  Zwyciężyła drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przed  Piłkarskimi Nadziejami I oraz Igloopolem Dębica.

Puchary, medale i nagrody specjalne dla wyróżnionych zawodników z każdej drużyny oraz niespodzianki dla wszystkich uczestników wręczyli Prezes Firmy Tarapata Sp. z o.o. Pani Regina Wiech oraz Pan Jacek Dąbrowski Andrex Sp. z o.o.

Nagrody specjalne otrzymali: Najlepszy strzelec turnieju: Romański Dawid  – KSZO Ostrowiec Św.

Najlepszy bramkarz turnieju: Lis Maksymilian – Igloopol Dębica

Najlepszy zawodnik turnieju: Zabrzyski Bartosz – APPN Mielec

Najlepszy zawodnik miejsca 7-12: Augustyn Oskar – Team Przecław

Klasyfikacja końcowa i zawodnicy wyróżnieni: 1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Zięba Igor 2. APPN Mielec I – Posłuszny Jakub 3. Igloopol Dębica – Węgrzyn Antek 4. KS Koszyce Wielkie – Chrapusta Piotr 5. APPN Mielec II – Roczniak Marcin 6. Beniaminek Radom – Stępniewski Franek 7. Team Przecław – Jemioło Kacper 8. Broń Radom – Kokoszka Antoś 9. SOSiR Nowa Dęba – Skóraś Jeremi 10. AP Kolbuszowa – Dróżdż Paweł 11. KKS Kolbuszowianka – Słotwiński Maciej 12. APPN Mielec III – Skowron Mateusz

Wyniki poszczególnych spotkań: 26.11.2017 Faza eliminacyjna- grupy A, B, C 9.00 – 9.16 1 mecz: APPN Mielec I – Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:0 9.18 – 9.34 2 mecz: Team Przecław – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 9.36 – 9.52 3 mecz: APPN Mielec II – SOSiR Nowa Dęba 1:1 9.54 – 10.10 4 mecz: Igloopol Dębica – Broń Radom 3:1 10.12 – 10.28 5 mecz: APPN Mielec III – AP Kolbuszowa 1:1 10.30 – 10.46 6 mecz: Koszyce Wielkie – Beniaminek Radom 2:0 10.48 – 11.04 7 mecz: APPN Mielec I – Team Przecław 3:0 11.06 – 11.22 8 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – KSZO Ostrowiec Św. 0:4 11.24 – 11.40 9 mecz: APPN Mielec II – Igloopol Dębica 0:1 11.42 – 11.58 10 mecz: SOSiR Nowa Dęba – Broń Radom 0:0 12.00 – 12.16 11 mecz: APPN Mielec III – Koszyce Wielkie 1:2 12.18 – 12.34 12 mecz: AP Kolbuszowa – Beniaminek Radom 2:2 12.36 – 12.52 13 mecz: APPN Mielec I – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 12.54 – 13.10 14 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Team Przecław 1:2 13.12 – 13.28 15 mecz: APPN Mielec II – Broń Radom 1:0 13.30 – 13.46 16 mecz: SOSiR Nowa Dęba – Igloopol Dębica 0:0 13.48 – 14. 04 17 mecz: APPN Mielec III – Beniaminek Radom 0:3 14.06 – 14. 22 18 mecz: AP Kolbuszowa – Koszyce Wielkie 0:0 26.11.2016

Faza mistrzowska – grupa II

14.45 – 15.01 19 mecz: Team Przecław – SOSiR Nowa Dęba 1:0 15.03 – 15.19 20 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – AP Kolbuszowa 1:1 15.21 – 15.37 21 mecz: Broń Radom – APPN Mielec III 2:0 27.11.2016 Faza mistrzowska

– grupa II 9.00 – 9.16 1 mecz: Team Przecław – AP Kolbuszowa 1:0 9.18 – 9.34 2 mecz: SOSiR Nowa Dęba – APPN Mielec III 2:0 9.36 – 9.52 3 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Broń Radom 2:1 9.54 – 10.10 4 mecz: Team Przecław – APPN Mielec III 2:1 10.12 – 10.28 5 mecz: Broń Radom – AP Kolbuszowa 1:1 10.30 – 10.46 6 mecz: SOSiR Nowa Dęba – Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:0 10.48 – 11.28 7 mecz: Team Przecław – Broń Radom 0:1 11.06 – 11.22 8 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa – APPN Mielec III 2:2 11.24 – 11.40 9 mecz: SOSiR Nowa Dęba – AP Kolbuszowa 0:1 27.11.2016 Faza mistrzowska – grupa I 12.18 – 12.34 10 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Igloopol Dębica 0:0 12.36 – 12.52 11 mecz: APPN Mielec I – Koszyce Wielkie 0:0 12.54 – 13.10 12 mecz: APPN Mielec II – Beniaminek Radom 1:0 13.12 – 13.28 13 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Koszyce Wielkie 2:0 13.30 – 13.46 14 mecz: Igloopol Dębica – Beniaminek Radom 1:0 13.48 – 14. 04 15 mecz: APPN Mielec I – APPN Mielec II 7:0 14.06 – 14. 22 16 mecz: KSZO Ostrowiec Św. – Beniaminek Radom 0:0 14.24 – 14. 40 17 mecz: APPN Mielec II – Koszyce Wielkie 0:0 14.42 – 14. 58 18 mecz: Igloopol Dębica – APPN Mielec I 0:2 15.00 – 15.16 19 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – APPN Mielec II 3:0 15.18 – 15.34 20 mecz: APPN Mielec I – Beniaminek Radom 1:0 15.36 – 15.52 21 mecz: Igloopol Dębica – Koszyce Wielkie 0:0

Składy w jakich wystąpiły podopieczni Piotra Cebery i Dariusz Szady: APPN I: Dąbrowski, Gancarz, Jajkiewicz, Krakowski, Miłoś, Posłuszny, Rogóż, Szady, Szlęk, Wołowiec, Zabrzyski

APPN II: Golba, Kowalski, Purski, Kusak, Gudz M., Gudz Sz., Roczniak, Czuchra, Bauer, Buziak, Parkosz, Zaręba, Szady N.

APPN III: Kaczor, Łałak, Garboś, Gąska, Kasza, Madej K, Marud, Miranda, Soboń, Noga, Ozimek, Skowron

Serdeczne podziękowania dla głównego sponsora imprezy Pani Reginy Wiech, Pana Jacka Dąbrowskiego, Pani Iwony Sody – Dyrektora OWiR Cmolas oraz wszystkich rodziców rocznika 2007 za wkład i zaangażowanie w przygotowanie IV edycji turnieju Tarapata Cup ’16.

(http://pilkarskienadzieje.eu)

 

plakat_mini1

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości