Srebro rocznika 2007 w ERREA Sanok Cup’17

Drugie miejsce zajęli młodzi zawodnicy z rocznika 2007. Po trudnych pojedynkach w fazie grupowej wygrali grupę A awansując do Ligi Mistrzów.

Tam ulegli tylko triumfatorom turnieju, drużynie z Ukrainy FC Lwów. W sumie 150 minut gry i zebrane kolejne doświadczenie. Najlepszym zawodnikiem Errea Cup został wybrany przez organizatorów kapitan naszej drużyny Karol Rogóż.

Gratulujemy!!!

Poniżej wyniki i kadra zespołu:

Faza grupowa APPN Mielec – Orlik Przemyśl 2:0 (Posłuszny, Gancarz) APPN Mielec – Orzełek Bażanówka 1:1 (Rogóż) APPN Mielec – AP Sanok 2:1 (Krakowski, Posłuszny) APPN Mielec – JKS Jarosław 1:2 (Rogóż) APPN Mielec – Remix Niebeszczany 10:0 (Krakowski, Golba, Posłuszny x2, Gancarz, Zaręba x3, Buziak)

Faza finałowa – Liga Mistrzów APPN Mielec – JKS Jarosław 1:1 (Krakowski) APPN Mielec – Ekoball Sanok 3:1 (Dąbrowski, Krakowski, Rogóż) APPN Mielec – LUKS Skrzyszów 2:1 (Krakowski x2) APPN Mielec – FC Lwów 0:3 APPN Mielec – Orlik Przemyśl 5:0 (Posłuszny x2,Krakowski x2, Gancarz) Kadra; Buziak, Dąbrowski, Gancarz, Golba, Krakowski,Kusak, Miłoś, Posłuszny, Rogóż, Szady, Szlęk, Zaręba