W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Środowe granie Open PFS kat. C vol. 1 – Turniej squasha w Hotelu Atena

15 listopada w Środę odbył się turniej squasha pod nazwą „Środowe granie Open PFS kat. C vol. 1”.Zawody odbyły się w Hotelu Atena, który jako jedyny dysponuje kortami do squasha w Mielcu.

Był to pierwszy turniej kategorii „C” zaliczany do cyklu turniejów Polskiej Federacji Squasha w której mogą brać jedynie zawodnicy posiadający licencję zawodniczą. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Rzeszowa, Leżajska oraz Mielca. Turniej był rozgrywany systemem gry „ każdy z każdym” co zaowocowało w ilość, szybkość i widowiskowość meczy.

Rozegrano aż 42 mecze, a zawodnicy zakończyli ostatnie mecze przed północą. Ostatecznie zwyciężył Marcin Sitarz zajmując I miejsce pokonując w finale Pawła Wisza II miejsce. III miejsce przypadło Grzegorzowi Zaśko.( wszyscy zawodnicy z Rzeszowa).

Składam ogromne podziękowania dla wszystkich dzięki, którym ten turniej się odbył:
Dla naszego głównego sponsora firmy IMPET – transport międzynarodowy, krajowy i spedycja http://www.impet.biz
który ufundował pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika: butelka wina + notes.
Dla Hotelu i Restauracja ATENA http://www.hotel-atena.pl którzy zapewnili dla wszystkich uczestników pyszną pizza oraz kawę i herbatę, a co najważniejsze stworzyli miejsce gdzie można zagrać w squasha.
Dla firmy AVETPHARMA – profesjonalne uzupełnienie diety http://www.avetpharma.pl którzy przygotowali dla wszystkich uczestników suplementy diety: magnez i tran oraz gadżety.
Dziękuję wszystkim za bezinteresowną i nieocenioną pomoc w zorganizowaniu turnieju i zapraszam na kolejny – powiedział organizator Michał Tor.

Statystyki po pierwszym turnieju squasha PFS w Mielcu: http://bo5.pl/t1828/%C5%9Arodowe+granie+Open+PFS+kat.+C+vol.+1,stats.html
Pozycja końcowa( zwycięzcy 1-3):http://bo5.pl/t1828/%C5%9Arodowe+granie+Open+PFS+kat.+C+vol.+1-OPEN,4535.html#players
Grupa( wyniki meczów): http://bo5.pl/t1828/%C5%9Arodowe+granie+Open+PFS+kat.+C+vol.+1-OPEN,4535.html#groups

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa