W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Środowiskowy Dom Samopomocy „Naszym Drugim Domem”

Środa 21 września 2016 roku na stałe zapisze się na kartach historii Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu. Tego dnia odbyła się oficjalna uroczystość nadania placówce imienia „Nasz Drugi Dom”.

Uroczystości, które zorganizował Zarząd Koła PSOUU oraz cała społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu przy ul. Wojsławskiej odbyły się na terenie ośrodka.

 Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z genezą imienia ŚDS, którą przedstawiła dyrektor ŚDS Teresa Pietruszka.

 

797310296

 

 

Następnie wyświetlono prezentację multimedialną pokazującą jak na przestrzeni lat rozwijał się ŚDS.

Obecny podczas uroczystości starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła złożył na ręce dyrektor Pietruszki życzenia dla wszystkich podopiecznych i pracowników placówki. – Misja Środowiskowego Domu Samopomocy, jaką jest praca na rzecz osób niepełnosprawnych jest niezwykle imponująca.

To bardzo cenne, że otaczacie Państwo wsparciem osoby, które wymagają pomocy w życiu, w środowisku rodzinnym i społecznym. Wierzę, że wielu podopiecznych już od dawna traktuje Środowiskowy Dom Samopomocy jako swój drugi dom, a dzisiejsza uroczystość nadania takiego właśnie imienia jest tego potwierdzeniem – dodał.

Spotkanie zakończyło wystawienie małej formy teatralnej pt. „Budujemy nasz drugi dom”.

 

1294233499

 

597773150

 

1444263110

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa