W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SSE na targach w Hannoverze i w Warszawie [VIDEO]

Hannover Messe to międzynarodowe targi przemysłowe, odbywające się w Hanowerze, określane jako największe na świecie.

W tym roku krajem partnerskim targów jest Polska, która reprezentowana jest przez ponad 200 polskich przedsiębiorstw m.in.: przez spółki i instytucje z Grupy PFR, w tym Agencję Rozwoju Przemysłu.

Na polskim stoisku narodowym eksponowane są innowacyjne produkty takich firm jak Ursus Bus również Solaris Bus & Coach, Transition Technologies, Saule Technologies, Ekoenergetyka-Polska, DT Poland, Zortrax, Medcom, H. Cegielski – Poznań oraz TMA Automation. Ofertę dla zagranicznych inwestorów prezentują również Specjalne Strefy Ekonomiczne, w tym SSE EURO-PARK MIELEC i TSSE EURO-PARK WISŁOSAN, których zarządzającym jest ARP.

Hasło przewodnie polskiej obecności na targach w Hanowerze brzmi SMART MEANS POLAND.

Targi w Hanowerze to doskonała okazja do promocji polskiej gospodarki i budowania silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii. Ministerstwo Rozwoju i Agencja Rozwoju Przemysłu postanowiły dodatkowo pokazać krajowy potencjał w formie krótkiego spotu.

Targi Real Connect 2017 to dwudniowe wydarzenie w warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi były okazją na zaprezentowanie polskiego potencjału w zakresie nieruchomości. Skierowane było głównie do inwestorów, deweloperów, firm zarządzających projektami, samorządów, czy instytucji finansowych. Na przestrzeni wystawienniczej Agencji Rozwoju Przemysłu swoją ofertę prezentowały specjalne strefy ekonomiczne oraz Operator ARP.

SSE EURO-PARK MIELEC i TSSE EURO-PARK WISŁOSAN to łącznie ponad 3,5 tys. ha powierzchni położonej w 9 regionach. W swojej ofercie posiadają uzbrojone tereny inwestycyjne oraz gotowe hale produkcyjno-magazynowe. Agencja Rozwoju Przemysłu była partnerem strategicznym wydarzenia. Patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Rozwoju.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K9YaSr2-suc&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa