Stal Mielec – Garbarnia Kraków 6 : 1 [FOTO, VIDEO]

Pogrom w Mielcu! Stal Mielec pewnie pokonuje ostatnia w tabeli Garbarnię Kraków aż 6-1. Worek z bramkami rozsypał się w 30 minucie, kiedy po wielu próbach Stal otworzyła wynik meczu.

Bramkę zdobył, po rzucie rożnym, Grzegorz Kuświk. Od tej pory gra gości, szczególnie w obronie, totalnie się rozsypała. Mielczanie za sprawą Andreji Prokicia i ponownie Kuświka ustaliła wynik do przerwy – 3:0. po przerwie niewiele się zmieniło.

Garbarnia nie znalazła recepty na zagrożenie bramce Seweryna Kiełpina. Z kolei Stal ponownie pokonywała Marcina Cabaja. Kolejne trafienia dołożyli Prokić i Kuświk. Szczególnie bramka Serba z polskim paszportem należała do tych przedniej urody. W 80. minucie honorowe trafienie dla „Garcy” zaliczył Krzysztof Kalemba, który pokonał źle ustawionego Kiełpina strzałem bezpośrednim z rzutu wolnego.

Mecz jednak skończył się wyższym rezultatem. Swoje trzy grosze dołożył Kacper Sadłocha. To już drugie trafienie w I lidze tego niespełna 16-latka. Stal Mielec zalicza czwarte zwycięstwo z rzędu. Tymczasem Garbarnia wciąż znajduje się na dnie tabeli.