Stal Mielec – GKS Tychy 3 : 2 [FOTO, VIDEO]

Dzisiejszy mecz to spotkanie typu ,,jak hartowała się Stal”.

Goście zaliczyli kolejną – piątą porażkę i do tego w debiucie nowego trenera, która zabolała bardziej, ponieważ prowadzili do 77 minuty 2-ma  bramkami.  Trzeci raz z rzędu zwycięża Stal.

Gratulacje dla kibiców gospodarzy za to, że do końca dopingowali swoich zawodników, a ci im to wynagrodzili. Dziś zły dzień miał nasz bramkarz, lecz  na pewno długo zapamięta ten mecz, ponieważ  po kuriozalnym jego błędzie przegrywaliśmy już 0 : 2. Mimo to trybuny skandując ,,Marek Kozioł, Marek Kozioł” podtrzymywały go na duchu. Życzę wszystkim takich kibiców!!

Jednak najwięcej pochwał zebrał o dziwo nowy trener Stali Zbyszek Smółka.  Zapowiadał on bowiem trudny mecz w związku ze zmianami jakie wprowadził w grze drużyny. Dziś to jego zmiany zawodników odwróciły sytuacje na boisku i Stal Mielec w niecałe 15 minut odrobiła straty i strzeliła zwycięską bramkę. Kto nie zmarzł i nie widział niech żałuje. Zapowiada się ciekawie w Mielcu…