Stal Mielec – Joker Mekro Energoremont Świecie 2:3 [FOTO, VIDEO]

Stal Mielec – Joker Mekro Energoremont Świecie 2:3
(20:25, 25:23, 25:23, 21:25, 8:15)

Wczoraj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 nasze siatkarki podejmowały lidera tabeli drużynę ze Świecia.

W pierwszym secie nasze zawodniczki rozpoczęły świetnie, doprowadzając do wyniku 5:1 po czy drużyna przyjezdna doprowadziła do zwycięstwa. W drugim secie po zażartej walce mielczanki wygrały 25 do 23.

Trzeci set doprowadził kibiców do skrajnych emocji, jednak po bardzo wyrównanym secie nasze dziewczyny w końcówce okazały się lepsze, wygrywając set 25:23.

Stal po trzech partiach prowadziła 2:1 i nie zdołała wykorzystać swoich szans.

W czwartym secie gospodynie notowały minimalną przewagę po to, by w końcówce przegrać z wyżej notowanymi rywalkami 21:25.

Tie-break okazał się popisem siatkarskim dziewczyn ze Świecia.

Liderki tabeli dominowały w ataku, element ten w znaczny sposób przyczynił się do wygrania przez nie tego seta oraz meczu.