W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Stal Mielec ma nowego trenera bramkarzy

Trener bramkarzy Siarki Tarnobrzeg Kamil Beszczyński przeszedł do PGE FKS Stali Mielec, w miejsce Bogusława Wyparło. Pracę na nowym stanowisku rozpoczął we wtorek.

Kamil Beszczyński (ur. 21 października 1985 r.) w ostatnich latach związany był z Siarką Tarnobrzeg – najpierw jako czynny bramkarz, a następnie jako trener bramkarzy. Przez prawie cztery sezony współpracował w Tarnobrzegu z trenerem Włodzimierzem Gąsiorem.

Swoją bramkarską karierę rozpoczynał na początku XXI wieku w Tłokach Gorzyce. W 2006 roku przeszedł do Naprzodu Jędrzejów, by w kolejnym sezonie trafić do Stali Kraśnik.

W kolejnych latach występował także w Wiśle Puławy (209-2012), Naprzodzie Jędrzejów (wiosna 2012), Siarce Tarnobrzeg (sezon 2012/13) oraz w Stali Rzeszów (2013-2015). W 2015 roku ponownie trafił do Siarki Tarnobrzeg, w której spędził sześć ostatnich lat.

Mimo młodego wieku, trener Beszczyński ma już spore doświadczenie. Trenerem bramkarzy Siarki został w wieku 30 lat, gdy w grudniu 2015 roku zastąpił na tym stanowisku byłego golkipera Lecha Poznań – Waldemara Piątka.

W Tarnobrzegu trenował m.in. Karola Dybowskiego, który w 2018 roku z Siarki trafił do Piasta Gliwice. Obecnie jest bramkarzem pierwszoligowej Apklan Resovii.

Źródło: Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa