W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Stal Mielec ma nowego trenera bramkarzy

Trener bramkarzy Siarki Tarnobrzeg Kamil Beszczyński przeszedł do PGE FKS Stali Mielec, w miejsce Bogusława Wyparło. Pracę na nowym stanowisku rozpoczął we wtorek.

Kamil Beszczyński (ur. 21 października 1985 r.) w ostatnich latach związany był z Siarką Tarnobrzeg – najpierw jako czynny bramkarz, a następnie jako trener bramkarzy. Przez prawie cztery sezony współpracował w Tarnobrzegu z trenerem Włodzimierzem Gąsiorem.

Swoją bramkarską karierę rozpoczynał na początku XXI wieku w Tłokach Gorzyce. W 2006 roku przeszedł do Naprzodu Jędrzejów, by w kolejnym sezonie trafić do Stali Kraśnik.

W kolejnych latach występował także w Wiśle Puławy (209-2012), Naprzodzie Jędrzejów (wiosna 2012), Siarce Tarnobrzeg (sezon 2012/13) oraz w Stali Rzeszów (2013-2015). W 2015 roku ponownie trafił do Siarki Tarnobrzeg, w której spędził sześć ostatnich lat.

Mimo młodego wieku, trener Beszczyński ma już spore doświadczenie. Trenerem bramkarzy Siarki został w wieku 30 lat, gdy w grudniu 2015 roku zastąpił na tym stanowisku byłego golkipera Lecha Poznań – Waldemara Piątka.

W Tarnobrzegu trenował m.in. Karola Dybowskiego, który w 2018 roku z Siarki trafił do Piasta Gliwice. Obecnie jest bramkarzem pierwszoligowej Apklan Resovii.

Źródło: Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa