Sport

Stal Mielec – Olimpia Grudziądz 1 : 0 [FOTO, DRON, VIDEO]

Pierwsza połowa pod dyktando Stali. Brakło trochę szczęścia, a wynik otworzyłby się dla Mielca. Jak na razie transfery dokonane w przerwie zimowej nie wyglądają źle.

Olimpia przed meczem zajmowała 9. miejsce w tabeli 1. ligi, w poprzedniej kolejce wygrała u siebie z faworyzowaną Miedzią Legnica 2:1. Stal także wygrała swoje poprzednie spotkanie w Kluczborku. Druga połowa zaczęła się od naporu Olimpii, ale to po szybkiej kontrze Cholewiak zdobywa bramkę, która otwiera wynik w Mielcu.

Stal w drugiej połowie panuje na boisku. Według nas Mateusz Cholewiak zasłużył na tytuł zawodnika meczu. Wydaje się, że Stal w tym sezonie u siebie będzie naprawdę groźna.

11 marca 2017 Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz.17.00

Mateusz Cholewiak (63′)

FKS Stal Mielec: 12. Tomasz Libera, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Robert Sulewski, 6. Piotr Marciniec, 7. Szymon Sobczak, 9 Mateusz Cholewiak, 10. Vasil Panayotov, 20. Aleksandar Kolev, 23. Krystian Getinger, 31. Kamil Radulj

Rezerwowi: 88. Marek Kozioł, 5. Boris Milekić, 8. Damian Ałdaś, 14. Piotr Głowacki, 17. Krzysztof Drzazga, 18. Dorian Buczek , 26. Dominik Sadzawicki

Trener: Zbigniew Smółka

Olimpia Grudziądz: 22. Jakub Wrąbel. 4. Lukas Klemenz, 6. Adam Banasiak, 8. Kamil Kurowski, 10. Karol Angielski, 11. Marcin Smoliński, 20. Daniel Feruga, 24. Matic Zitko, 25. Damian Ciechanowski, 27. Marcin Woźniak, 99. Damian Michalik

Rezerwowi: 23. Patryk Królczyk, 3. Adrian Bielawski, 5. Damian Warchoł, 21. Antonio Wesllem De Sousa Monteiro, 28. Jose Emilio Robalo Furtad, 94. Arkadiusz Kasperkiewicz, 96. Jakub Łukowski

Trener: Jacek Linowski

Sędziowie: Karol Rudziński – sędzia główny, Wojciech Szczurek – sędzia asystent, Piotr Kurt – sędzia asystent, Daniel Kruczyński – sędzia techniczny

Kartki:   15. Kolev, 26. Panayotov, 82. Cholewiak – Stal