Stal Mielec przegrała w sparingu z Wisłą Kraków [FOTO, VIDEO]

Wiślak na czele sztabu szkoleniowego Stali Mielec oraz trener, który z Mielca przeniósł się do Krakowa, żeby poprowadzić „Białą gwiazdę” umówili się na pierwszy sparing w 2020 roku.

Wisła Kraków pokonała Stal Mielec 1:0 (0:0) we wczorajszym sparingu rozegranym w ośrodku treningowym w Myślenicach. Zwycięskiego gola dla Wisły zdobył w 80 minucie Rafał Boguski.

Podopieczni Artura Skowronka zajmują po rundzie jesiennej przedostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski natomiast są wiceliderem rozgrywek Fortuna 1. Ligi.

W pierwszej połowie wiślacy mieli poprzeczkę i słupek. W tej części meczu mocno poturbowany został Jakub Błaszczykowski. Kapitan Wisły rozciął głowę. Po udzieleniu mu pomocy medycznej był w stanie kontynuować grę.

W drugiej połowie tempo nieco spadło, lecz Wisła w dalszym ciągu miała lekką przewagę.