W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pijany nożownik zatrzymany

Na wniosek policji sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 36-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie ciała 40-latka oraz groźby wobec innych osób. 

Dyżurny mieleckiej policji odebrał zgłoszenie o awanturze na jednym z osiedli. Patrol ustalił na miejscu, że do nieporozumienia doszło między mężczyzną a kobietą.
 

 
Kiedy jeden z obserwujących zdarzenie przechodniów stanął w obronie kobiety, napastnik zaatakował go raniąc nożem kuchennym w okolice szyi. Pokrzywdzony został przewieziony do mieleckiego szpitala.
 
Tuż po zdarzeniu policjanci ustalili, kto jest sprawcą uszkodzenia ciała 40-letniego mieszkańca Mielca. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w jednym z mieszkań w pobliżu miejsca zdarzenia. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli także nóż kuchenny, którym 36-latek zranił swoją ofiarę. Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnych aresztach. W chwili popełnienia czynu miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
 
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 36-latkowi zarzuty uszkodzenia ciała i gróźb kierowanych do pokrzywdzonego i kobiety, z którą sprawca wszczął awanturę. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Następne dwa miesiące spędzi w areszcie. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
 
 
12974496_1701182273470411_1152018643027406102_n
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa